• PIKNIK RODZINNY NA ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

imageimageimage

W ciągu całego roku szkolnego 2016/17 kalendarz Przedszkola w Sieprawiu wypełniony był do ostatniej kartki działaniami z dziećmi i na rzecz dzieci, środowiska oraz przedszkola. Włączali się w nie wszyscy zarówno dyrektor Pani Elżbieta Leśniak, Pani wicedyrektor Agnieszka Czernecka, nauczyciele, rodzice, personel pomocniczy jak i instytucje oraz osoby ze środowiska lokalnego.
O wspólnych zajęciach otwartych, koncertach, wycieczkach, akcjach charytatywnych, działaniach ekologicznych, prozdrowotnych, sukcesach w konkursach różnego typu, osiągnięciach sportowych i artystycznych, spotkaniach teatralnych, spotkaniach z rodzicami i wielu innych działaniach informowaliśmy systematycznie na stronie internetowej przedszkola, oraz na tablicach ogłoszeń.
Rok intensywnej pracy nasze przedszkole zakończyło  PIKNIKIEM zorganizowanym w dniu 28 czerwca 2017 r. Impreza miała charakter plenerowy. Licznie przybyli dzieci, rodzice, dziadkowie i opiekunowie.
Spotkanie to było okazją do wielu wzruszających pożegnań, ale również doskonałą okazją do świetnej zabawy naszych najmłodszych podopiecznych. Dzieci miały możliwość zabawy z zaproszonymi na tę okazję animatorkami, które zapraszały uczestników do korowodów, zabaw z chustą animacyjną, zawodów w przeciąganiu liny czy puszczaniu baniek. Gdy najmłodsi podejmowali zabawy proponowane przez animatorów, dorośli mogli skorzystać z zaimprowizowanego na czas pikniku bufetu. Można było spróbować różnych sałatek przygotowanych przez rodziców i nauczycielki, słodyczy, napojów, ciastek, babeczek,  kiełbaski z ogniska i wiele innych. Z piknikowej oferty każdy korzystał według uznania. Było gwarnie, radośnie i rodzinnie, za co serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy
Odbył się również pokaz tańców przygotowany przez Pana Adriana. Dzieci mogły podziwiać tańczącą parę swoich starszych kolegów, a później same prezentowały rodzicom czego się nauczyły podczas całego roku. Maluchy świetnie przy tym się bawiły, a rodzice podziwiali taneczne wariacje swoich pociech.
Na Pikniku nie zabrakło także niezwykłej dla dzieci atrakcji jaką była duża dmuchana zjeżdżalnia i zamek, z którego najmłodsi mogli korzystać do woli. Mamy zaprezentowały swoje zdolności malarskie i malowały dzieciom twarze specjalnymi farbkami. Myślę, że nie było dziecka, które nie skorzystałoby z takiej usługi.
Aby umilić najmłodszym ten wyjątkowy dzień każde dziecko otrzymało balon w grochy lub serduszko, gwizdek i upragnione chłodzące lody, gdyż było bardzo gorąco.
Uwieńczeniem całej imprezy była niezwykła niespodzianka….., a był  nią pokaz paralotniarza, który na samym końcu zrzucił dzieciom deszcz cukierków. I tutaj podziękowania należą się Pani Magdzie Lenczowskiej, która taką niespodziankę nam załatwiła.

 

Podziękowania należą się także naszym sponsorom, dzięki którym można było zapewnić dzieciom te wszystkie atrakcje, a są nimi:
 Firma SAZ, firma SAAK, firma IRMA, biuro rachunkowe KARPATY, firma SUDETY, firma MARKO, PODKOWA TURYSTYCZNA, firma MANN, firma KRAUS, firma CIASTECZKA Z KRAKOWA, firma MALEC POMPY, sklep KEFIREK, Państwo Magdalena i Dawid Lenczowscy, Pan Grzegorz Baran, Pan Zbigniew Sanowski. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

 

Mamy nadzieję, że kolejne imprezy tego typu nabiorą jeszcze wielu nowych barw i będziemy znów mogli spotkać się razem w przyszłym roku przedszkolnym. Tymczasem całej społeczności przedszkola, rodzicom, dzieciom, Pani dyrektor Elżbiecie Leśniak i Pani wicedyrektor Agnieszce Czerneckiej życzymy


UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI POD GORĄCYM, PEŁNYM SŁOŃCA NIEBEM

 

Nauczycielki przedszkola


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage