• KONKURS MUZYCZNY - MAM0!TATO!KOCHAM WAS!

imageimageimage

Konkurs wspaniały, gdyż mogą się tu spotkać przedstawiciele przedszkoli naszej gminy, ale także sąsiadujących innych przedszkoli. Cieszy fakt, gdyż co roku jest nas więcej, a konkurs stał się naszą tradycją, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością i zaciekawieniem jaki w tym roku będzie temat. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i wspaniałe zaprezentowanie piosenek. Podziękowania kierujemy także do nauczycieli, którzy włożyli mnóstwo trudu w opracowanie piosenek i przygotowanie dzieci. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy.
Oto wyniki konkursu muzycznego:
Grupa 3-4 latki:
I miejsce duet z Sieprawia – Martyna Salawa, Kordian Baran, piosenka „Mamo, Tato”
II miejsce duet z Dobczyc – Teresa Piwowarczyk, Milena Druzgała, piosenka „Tata jest potrzebny”
III miejsce solistka z Sieprawia – Antonina Majewska, piosenka „Jesteś Mamo skarbem mym”
Grupa 5 latki:
I miejsce solistka z Biskupic – Julia Synal, piosenka „Moja rodzina”
II miejsce trio z Łyczanki – Milena Matoga, Lena Woś, Oliwia Szczurek, piosenka „Święto naszej Mamy”
III miejsce duet z Sieprawia – Anna Żądło, Dawid Dudek, piosenka „Dla Mamy”
Grupa 6 latki:
I miejsce duet z Dobczyc – Joanna Misior, Maja Szymoniak, piosenka „Usiądź Mamo”
II miejsce duet z Sieprawia – Natalia Filipowska, Julia Szlachta, piosenka „Jestem mała jak kropelka”
III miejsce trio z Dobczyc – Ewa Bukiej, Maria Mamel, Amelia Majka, piosenka „Walczyk dla rodziców”
Gratulujemy i zapraszamy za rok!

 

Opracowały: Wioleta Baran, Iwona Szlachta

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage