• NASZE SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM - "GRUPA RYBKI”

imageimageimage

O tym, że Mikołaj rozdaje prezenty każde dziecko dobrze wie. Ale o tym, że lubi robić zaskakujące niespodzianki już niekoniecznie. Dzieci długo zastanawiały się, w jaki sposób brodaty starzec, który przed chwilą rozdawał im prezenty na holu jednocześnie przetransportował dwie duże paczki na przedszkolny dywan w naszej sali. Pomysły były przeróżne. Ktoś powiedział, że nasz dostojny święty przyleciał statkiem kosmicznym i podrzucił prezenty do sali, podczas gdy my schodziliśmy po schodach. Ktoś inny się z nim nie zgodził i stanowczo zaprzeczył twierdząc, że to przecież renifery znajdują się w jego zaprzęgu, a nie jakieś tam ufo. Ktoś wymyślił, że to przecież jego elfy pomocnicy przyniosły tu paczki (weszły przez okno), gdy my byliśmy na dole. W końcu wszyscy doszli do wniosku, że Mikołaj posiada pozaziemskie umiejętności. A potem, a potem …….niech przemówią same zdjęcia.
Opracowała: Barbara Sanowska
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage