• AKCJA EDUKACYJNA "NA STRAŻY PRZYRODY” W GRUPIE "RYBKI”

imageimageimage

Na początku grudnia w grupie ,,Rybki” zostały zrealizowane zajęcia ekologiczne w ramach akcji edukacyjnej ,,Na straży przyrody”. Dzieci z dużym zaciekawieniem i zaangażowaniem uczestniczyły w wielu zabawach mających na celu poszerzenie ogólnej wiedzy na temat ekologii, w tym w szczególności na temat ochrony zagrożonych gatunków zwierząt i roślin. Przedszkolaki z radością zaangażowały się w zrobienie wiszącego karmnika zapewniając, że będą pamiętać nie tylko o skrzydlatych mieszkańcach naszej planety.
Na zakończenie przygody z ekologią dzieci zostały zaskoczone ciekawymi prezentami od organizatorów akcji: książeczką aktywności oraz ,,rosnącymi listami”.
Każdy z naszych przedszkolaków może teraz z dumą powiedzieć, że jest prawdziwym strażnikiem przyrody!
Opracowała: Barbara Sanowska

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage