• WARSZTATY PSZCZELARSKIE W GRUPIE "RYBKI”

imageimageimage

W ostatnim tygodniu listopada w grupie ,,Rybki” oprócz zabawy andrzejkowej połączonej z dniem ,,Pluszowego misia” odbyły się warsztaty pszczelarskie. Podczas spotkania z pszczelarzem dzieci mogły zapoznać się z tajemniczym życiem pszczół, zobaczyć topienie wosku, ramki z plastrami z zasklepionym miodem oraz skosztować słodkiego przysmaku wytwarzanego przez te pracowite owady. Największą atrakcją spotkania była możliwość samodzielnego wykonania świecy, która w efekcie końcowym ku wielkiej radości naszych przedszkolaków przybrała kształt różnych postaci.

Opracowała: Barbara Sanowska

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage