• BAL ANDRZEJKOWY W GRUPIE ,,BIEDRONKI” I ,,RYBKI”

imageimageimage

Cóż to był za Bal?!
Barwne stroje naszych milusińskich, zamaskowani wojownicy, subtelne i eteryczne księżniczki, wszelkiego rodzaju służby ratownicze, elfy i motylki to tylko niektóre spośród wielu przebrań wywołujących radość, euforię i wypieki na twarzy niejednego uczestnika balu. Tak się zaczęło. A potem…..a potem był taniec ze swoim ukochanym misiem, zabawa maskotek na chuście animacyjnej, sprawdzanie czy miś podczas szalonej zabawy nie zgubił przypadkiem jakiejś części ciała, niespodzianka dla pluszaka i aktywnego przedszkolaka, dziwny sen misia, misiowe tropy, słodkie niespodzianki, szaleństwa Pani Danusi :), i oczywiście zabawa na całego. Tak upłynął nam ten wyjątkowy andrzejkowy czas.
Opracowanie tekstu: Barbara Sanowska
Przeprowadzenie imprezy: Anna Kurek, Barbara Sanowska

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage