• WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE - GRUPA ,,JEŻYKI" I ,,KOTKI"

 

12 grudnia zorganizowane zostały w naszym przedszkolu warsztaty bożonarodzeniowe czyli spotkanie rodziców, dzieci oraz nauczycielek z grupy ,,Jeżyki” i ,,Kotki”. Ten przedświąteczny wieczór został rozpoczęty, krótkimi zabawami ruchowymi, następnie rodzice ze swoimi dziećmi usiedli przy stolikach, gdzie czekało na nich mnóstwo ozdób i dekoracji świątecznych. Zadaniem było udekorowanie i zrobienie własnych stroików świątecznych. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

 

Opracowały: Nauczycielki z grup ,,Jeżyki” i ,,Kotki”

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage