• ŚWIĘTO DYNI W GRUPIE "SMERFY" I "ŻABKI"

imageimageimage

„Jak to miło i wesoło kiedy dynia krąży wkoło…..” – tą oto zabawą rozpoczęliśmy „Święto dyni” w grupie „Smerfy” i „Żabki”. Była to niezwykła integracja dzieci, rodziców i nauczycieli przedszkola. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż były tańce z dynią, rzut dynią w kręgle, zajęcia plastyczne na stworzenie z balonu swojej wymarzonej dyni oraz zagadki warzywne, na które dzieci z małą podpowiedzią rodziców odpowiadały. Ubrani w pomarańczowe elementy garderoby podawaliśmy dynię według poszczególnych sugestii – dołem, górą, bokiem czy pomiędzy nogami, a wszystko w radosnym nastroju. Na końcu wszyscy mogli skosztować dyniowych smakołyków w postaci kremu dyniowego i pysznego dyniowego ciasta. Tutaj serdeczne podziękowania kierujemy do naszych cudownych Pań z kuchni, które po naszej prośbie przygotowały takie pyszności. Nie obyło się także bez prezentów dla naszych maluchów, które otrzymały dyniowy medal, gniotka w postaci dyni i wspólnego z rodzicem dyplomu. Chciałybyśmy także bardzo podziękować Panu Łukaszowi Orawiec, dzięki któremu mamy takie cudowne zdjęcia. Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy przyszli na „Święto dyni” i świetnie się z nami bawili.
Opracowały: Wychowawczynie grupy „Smerfy” i  „Żabki”


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage