• BAL ANDRZEJKOWY W GRUPIE SMERFY

 


Ach co to był za bal! Grupa „Smerfy” w dniu 26 listopada 2019 r. świętowała „Bal pluszowego misia”. Były tańce, zabawy, wróżby andrzejkowe i słodki misiowy poczęstunek. Naszym przedszkolakom towarzyszyły w tym dniu ulubione pluszaki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Opracowała : Wioleta Baran, Iwona Szlachta

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage