• DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE WIEWIÓRKI

22 maja 2019 r. w grupie „Wiewiórki” odbyła się uroczystość „Dnia Mamy i Taty”. Święto to zawsze jest niezwykle radosne i wzruszające, tak samo było i w tym roku. Było to również spotkanie bardzo emocjonujące ze względu na to, że jest to ostatni rok naszych Wiewiórek w przedszkolu „Kropla Słońce”. Nasze przedszkolaki zaprezentowały wyjątkowe tańce- przeobrażając się od cudownych motyli, poprzez kwiaty, panów w kapeluszach aż do małych raperów. Podczas finałowej piosenki pt. „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty w nie jednym oku zakręciła się łza dumy i wzruszenia zarówno u dzieci, rodziców, ale i u nas wychowawczyń, ponieważ chwile spędzone z dzieciakami, różne wspólne inicjatywy na długo zapadną i w naszą pamięć oraz serce. Z całego serca dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości, za obecność i każde dobre słowo!

Opracowała : Wioleta Baran, Iwona Szlachta, Katarzyna Grabowska

(zdjęcia: Ela Matoga, Justyna i Łukasz Orawiec)