• DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE "KOTKI"

imageimageimage

W dniu 17.05.2019r. w grupie dzieci „KOTKI” odbył się uroczysty „Dzień Mamy i Taty”. Dzieci z radością przygotowały się do tego pięknego dnia. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, instrumentalne i taneczne, na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej atmosferze. Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi Jędo za zrobienie i udostępnienie zdjęć. Dziękujemy również rodzicom dzieci za pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości.                                                                           Opracowała: Agnieszka Suder, Anna Smyczek

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage