• AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

19 września 2018 roku całe przedszkole uczestniczyło w akcji sprzątania świata. Inicjatywa ta towarzyszy nam już od kilku lat. Jest ona dla nas priorytetowa ze względu na dostrzeganą potrzebę kształtowanie już u małych dzieci wrażliwości ekologicznej. Wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki a nauczycielki worki na śmieci. Przedszkolaki bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie. Wszystkie zapełnione worki włożyły do kosza. Od dziś będą pamiętały, że należy dbać
i szanować naszą przyrodę.

 

 

Opracowały:
Wioleta Baran, Iwona Szlachta

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage