• OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września 2018 roku dzieciaki z przedszkola „Kropla Słońca” świętowały bardzo ważne święto- Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W grupie „Wiewiórki” ten dzień rozpoczął się wyjątkowo, ponieważ dzieci, aby wejść do sali musiały przejść przez „tajemnicze” przejście (hula-hop) a następnie na specjalnej foto-ściance robiły sobie zdjęcia z wykorzystaniem śmiesznych akcesoriów. Kolejnym etapem zabawy było wspólne śpiewanie piosenki
„Jestem sobie przedszkolaczek” oraz zaśpiewnie i odtańczenie piosenki grupowej „Wiewióreczka mała”. Później oczywiście nie mogło zabraknąć licznych zabaw tanecznych. Najbardziej uroczystym momentem było złożenie przysięgi przedszkolaka. Na zakończenie czekał na nas poczęstunek w postaci „wiewiórkowych muffinek” i wystrzałowe konfetti. Warto podkreślić, że w tym dniu dzieci swoim strojem i nakryciem głowy dodatkowo oddały charakter święta.

 

Kochanym przedszkolakom z okazji ich Święta życzymy samych pogodnych chwil w naszym przedszkolu:)
Opracowały:
Wioleta Baran, Iwona Szlachta

 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage