• PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

imageimageimage

Uwieńczeniem roku przedszkolnego stał się piknik, na który przybyły całe rodziny. Pogoda dopisywała, więc wszyscy świetnie się bawili nie obawiając się, iż zastanie nas deszcz. Każdy mógł udać się na wspaniały poczęstunek przygotowany przez rodziców, na którym nie zabrakło słodyczy, owoców czy ciasteczek oraz czegoś chłodnego do picia. Dzieci mogły pozjeżdżać na ogonie dużego dinozaura, poskakać na zamku dmuchanym, czy pojeździć na karuzeli podestowej. Nie zabrakło także kolorowej waty cukrowej, do której od razu ustawiła się wieeelka kolejka. Były kolorowe balony napełnione helem, wielobarwne trąbki oraz lody. Animatorzy dbali o to by dzieci ani na chwilę się nie nudziły, organizując przeciąganie liny, pokaz baniek mydlanych czy konkurs żonglowania talerzykami. Można było skosztować własnoręcznie upieczonej na ognisku kiełbaski. Piknik był doskonałym przykładem integracji wszystkich, tych dużych i małych, był kolorowy i pełen dziecięcych bajkowych fantazji. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie podczas przygotowywania pikniku, firmie SAZ za ufundowanie zamków dmuchanych i karuzeli, Zbigniewowi Sanowskiemu za foto-relację,  Pani Sylwii Czerneckiej za ufundowanie kiełbasek oraz Konradowi i Weronice Sołtys za pomoc w zorganizowaniu animatorów.

Nauczycielki przedszkola

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage