• MUZYKOWANIA CIĄG DALSZY

  • Kolejne spotkanie muzyczne- emocje jeszcze większe i jeszcze więcej radości.

  • Tym razem w jeden z ostatnich dni roku szkolnego odwiedził nas Krzysztof Filipowski-absolwent I stopnia Szkoły Muzycznej w Świątnikach Górnych. Jego ukochanymi instrumentami są te, należące do rodzinny instrumentów perkusyjnych. Jak się okazało są to również jedne z ulubionych instrumentów naszych przedszkolaków. Dzięki świetnemu przygotowaniu naszego gościa zajęcia te na długo zapadną w naszą pamięć. Dzieci po raz kolejny miały okazję nie tylko do pooglądania instrumentów, ale również do zagrania na nich. Spotkanie to uwrażliwiło dzieci między innymi na takie elementy muzyki jak tempo i dynamika. Rozbudziło ponadto zainteresowanie ekspresją muzyczną.
    Życzymy Krzyśkowi wielu sukcesów muzycznych a sobie jak najwięcej takich okazji do obcowania z muzyką.

 

Opracowała: Wioleta Baran, Iwona Szlachta

  •  


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage