• FIZYKA DLA SMYKA

  • W kwietniu przedszkolaki z grupy „Jagódki” i „Wiewiórki” uczestniczyły w zajęciach pt. „Fizyka dla smyka”. Zajęcia te poprzez zabawę, która jest podstawową potrzebą dziecka i naturalnym sposobem poznawania świata, stworzyły dzieciom okazję do przezwyciężenia nudy, rozbudzenia ciekawości i szerokich zainteresowań. Ponadto przedszkolaki zostały wprowadzone w świat zjawisk przyrodniczych i chemicznych w dostępny dla nich sposób. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

  • Opracowała: Wioleta Baran, Iwona Szlachta

     


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage