• WIZYTA W BIBLIOTECE

  • "Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka."
    Maksym Gorki


  • W dniu 8 maja 2018 r przedszkolaki odwiedziły naszą Gminną Bibliotekę Publiczną. Wizyta ta nie odbyła się bez powodu. Tego właśnie dnia obchodzony jest „Dzień Bibliotekarza i Bibliotek”. Ponadto, postawione sobie przez nas cele związane z misją, jaką realizuje nasze przedszkole i wiele podjętych inicjatyw propagujących czytelnictwo, zachęcają nas do tworzenia jak najczęstszych okazji do obcowania dzieci z książką. Dziękujemy dyrektor biblioteki Pani Annie Gniadek za tak ciepłe przyjęcie, przeczytaną książkę i możliwość swobodnego przeglądania zbiorów biblioteki. Przedszkolaki miały okazję założyć swoje pierwsze karty biblioteczne. Mamy nadzieję, że razem ze swoimi rodzicami często będą odwiedzać bibliotekę.

     

  • Opracowały: Wioleta Baran, Iwona Szlachta


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage