• BUM-BUM RURKI - OWŁADNIĘCI RUCHEM I DŹWIĘKIEM

Od 5 kwietnia 2018 najmłodsi wychowankowie  naszej szkoły wzięli udział w niecodziennym spotkaniu. Dawid Gacek - propagator gry na bum bum rurkach w Polsce, poprowadził warsztaty dla dzieci wykorzystując zalety wspomnianych instrumentów. Celem spotkania była nie tylko dobra zabawa z kolorowymi rurkami (które o dziwo po uderzeniu wydają
z siebie całkiem ciekawe dźwięki), ale także stymulacja umiejętności przydatnych w procesie  uczenia się. Rozwijanie wrażliwości muzycznej oraz wyobraźni to tylko wybrane obszary, które dzięki zaproponowanym warsztatom nasze dzieci mogły doskonalić. W trakcie spotkania nie brakło także aktywności ruchowej, zadań stymulujących kreatywne myślenie oraz uśmiechu na twarzach. Aby się o tym przekonać zapraszam do obejrzenia zdjęć dokumentujących warsztaty.

Barbara Kyrc
logopeda

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage