• ZIMA Z KSIĄŻKĄ I "MAŁYM CO NIECO"

Książka towarzyszy dziecku już od najmłodszych lat życia i trudno nie docenić jej bogatego i wszechstronnego oddziaływania na jego rozwój w niemalże wszystkich jego aspektach. Człowiek nie rodzi się czytelnikiem. Trzeba w nim obudzić zamiłowanie do literatury.
W związku z tym, iż nasze przedszkole bierze udział w programie „Czytających przedszkoli”, zorganizowaliśmy co tygodniowe czytanie pod hasłem „Zima z książką i małym co nieco”. Zainteresowanie było duże, w szczególności wśród rodziców, którzy przez cały okres zimowy przychodzili do przedszkola, zasiadali na bujanym fotelu i czytali naszym wychowankom ich ulubione książki. Wynagrodzeniem za tak mile spędzony wspólnie czas była pyszna konfitura oraz herbatka z sokiem malinowym lub imbirowym  i oczywiście        to co  najważniejsze – uśmiech i radość dziecka.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze ogłoszenie czytelnicze i zawitali do nas z gościną.

 

Opracowała: Iwona Szlachta, Wioleta Baran

   


Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/05_02_2018_zima z ksiazką/