• JASEŁKA DLA BABCI I DZIADKA

Could not open a directory stream for /home/users/przedszkolesiepraw/public_html/fotki/25_01_2018_jaselka dla babci i dziadka/mini/

25 stycznia 2018r., w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka dla Babci i Dziadka.
Nasi podopieczni zaprezentowali się w programie przygotowanym specjalnie z myślą o najukochańszych Babciach i Dziadkach!  Już od kilku dni nauczyciele wspólnie z przedszkolakami przygotowywali różnorodne stroje i dekoracje. Dzieci uczyły się wyznaczonych ról oraz różnorodnych kolęd i piosenek o tematyce bożonarodzeniowej. Na jasełkowe spotkanie zaproszono najbliższych członków rodzin  naszych  przedszkolaków.  Piękne  scenografie  i  kolorowe  stroje  sprawiły,  że  rodzice,   dziadkowie  
z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Dzieci świetnie wcieliły się w swoje role, śpiewały piękne kolędy i piosenki. Śpiewom towarzyszyły dźwięki gry na dzwonkach, które sprawiały, że atmosfera za sprawą wielu „dzwoneczków” zrobiła się bardzo świąteczna. Maluszki przebrane za owieczki, kiwające główkami i śpiewające niezwykle piękną piosenkę dla Jezuska, sprawiły, że niejednej babci czy dziadkowi stanęła łezka w oku.
Podsumowaniem tej pięknej uroczystości było wspólne zaśpiewanie tradycyjnej kolędy „Przybieżeli do Betlejem” przy dźwiękach tamburyn, dzwoneczków, talerzy i pałeczek, na których grały dzieci. Na zakończenie wnuki wręczyły dziadkom upominki i zasiedli do poczęstunku zorganizowanego przez nauczycieli i rodziców przedszkolaków.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy w tym dniu znaleźli czas i pomogli przygotować przyjęcie dla dziadków. Serdecznie dziękujemy także  Pani  i Katarzynie Oskwarek i jej mamie za uszycie przepięknych stroi.
                                                  

Opracowała: Iwona Szlachta, Wioleta Baran


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage