• MUZYKOWANIE W PRZEDSZKOLU

  • W dniu 26 kwietnia 2018r. nasze przedszkole gościło wyjątkowe osoby. Odwiedziły nas nasze starsze koleżanki- Natalia Filipowska, Adrianna Iwanów oraz kolega Sebastian Filipowski. Na co dzień uczniowie Ci uczęszczają do Szkoły Muzycznej w Świątnikach Górnych. Tego dnia, aby zrobić niespodziankę przedszkolakom wcielili się w bohaterów „Krainy Lodu”- Elzę, Annę i Olafa. Jednak nie samo przebranie było najważniejsze. Celem naszego spotkania było przybliżenie dzieciom muzyki. Przedszkolaki słuchały przygotowanych przez uczniów utworów, mogli dokładnie pooglądać każdy z instrumentów, a nawet spróbować na nich zagrać. Każdy z gości opowiedział nam trochę o swoim instrumencie oraz o tym jak dużo trzeba mieć cierpliwości, aby uczyć się na nim grać. Bardzo dziękujemy za spotkanie! Mamy nadzieję, że kolejni muzycy pojawią się w przedszkolu już niebawem…

     

  • Opracowała: Wioleta Baran, Iwona Szlachta


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage