• BAL PLUSZOWEGO MISIA

  • imageimageimage

 

24 listopada 2017 roku odbył się w naszym przedszkolu coroczny bal andrzejkowy. Tym razem tematyka imprezy związana była ze Światowym Dniem Pluszowego Misia, który obchodzony jest 25 listopada. Na bal przedszkolaki przybyły pięknie wystrojone w stroje wybrane według własnych upodobań. Były księżniczki, wróżki, rycerze...Tego dnia również sala przedszkolna została zaczarowana w iście balową komnatę, dzięki dekoracjom i balonom z helem. Na dzieciaki czekały liczne atrakcje-zagadki, tańce
z pluszakami, wizyta Niedzwiadka, wróżby andrzejkowe i wiele wiele innych. Była oczywiście także przerwa na słodki poczęstunek przygotowany przez Panią Dyrektor oraz naszych pomocnych rodziców z Trójek Klasowych. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji balu. Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

 

Opracowały: Wioleta Baran, Iwona Szlachta


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage