• ZAJĘCIA Z GLINĄ

  • imageimageimage

 

W listopadzie nasze przedszkolaki brały udział w zajęciach plastycznych prowadzonych przez artystkę Panią Jesień, która o glinie wie prawie wszystko. Zadaniem dzieci było wykonanie z gliny prezetów dla dziadków według instruktarzu prowadzącej. Sama zabawa gliną była dla dzieci przyjemnością, a kiedy zaczęły powstawać małe arcydzieła, dzieci były zachwycone. Wałkowały, ugniatały glinę, robiły ozdoby. Pani artystka udzielała instrukcji, odpowiadała na wiele pytań dzieci i pomagała nieco w tworzeniu. Dzieci na pewno wiele się nauczyły i polubiły pracę z gliną, co widać na załączonych fotografiach.

 

Opracowały: Iwona Szlachta, Wioleta Baran


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage