• WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

  • 14 grudnia zorganizowane zostały w naszym przedszkolu warsztaty bożonarodzeniowe czyli spotkanie dzieci, rodziców i wychowawczyń grup "Jagódki" i "Wiewiórki". Podczas spotkania było trochę czasu na zabawę, pałaszowanie smakołyków i wspólne śpiewanie, trochę czasu na zagadki, życzenia i przede wszystkim czas na wspólne wykonanie ozdób bożonarodzeniowych. Najważniejszym przyświecającym nam celem była chęć poznania się bliżej i znalezienia choć chwili dla drugiej osoby w tej przedświątecznej gorączce- chwili dla głębszego przeżycia tego wyjątkowego okresu jakim jest czas Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy obecnym dzieciom i rodzicom za aktywny udział w spotkaniu i wspaniałą zabawę!

  • Nauczycielki


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage